Zapleťte se s ponažkami od babičky

~ pravidelný kurz pletení s dámami z projektu Ponožky od babičky ~

Zveme vás na pletací dílnu, kterou vedou Marie ČížkováMarie Horynová, naše zkušené pletařky z projektu Ponožky od babičky.

Pro koho je dílna určena?

✣✣✣ Začínáte s pletením? Půjčíme vám jehlice, darujeme již nepotřebná klubíčka, kterým můžete dát nový život, a naučíme vás základy.

✣✣✣ Máte doma rozpletený projekt a chcete poradit, nebo vylepšit styl? Stačí přijít.

✣✣✣ Jste zkušená pletařka a hledáte společnost, případně byste si ráda vyměnila zkušenosti s ostatními a naučila se od nich něco nového? Těšíme se na vás.

Naše famózní pletařky vám rády předají zkušenosti, budou s vámi sdílet tradiční postupy, ale i dávat tipy na finesy.

Kdy a kde?

Kurz se koná každý čtvrtek v čase od 14.15 do 16.15 v Centru Elpida na pražském Smíchově, jen pár kroků od stanice metra Anděl (Na Bělidle 34), a to v oblíbené jazykové učebně, kde vám každý týden pomůžeme rozvazovat zamotaná klubka i jazyky. Každé druhé pondělí v čase od 13.30 do 15.30 se dílna koná v naší holešovické pobočce Přístav 7.*

Kurz je zdarma, tak se/si s námi zapleťte.

✣✣✣ Nestíháte přijít na začátek? Neváhejte se přidat později. ✣✣✣ Nemáte čas na pravidelný kurz? Nebojte se přijít jednorázově.

Veškeré vybavení včetně vln bude na místě, ale pokud máte své oblíbené háčky, jehlice a vlny, se kterými chcete pracovat, vezměte je s sebou.

PS: V Elpidě máme i malou kavárnu, kde si můžete dát kávu, limonádu a třeba i linecké kolečko.

*Tento typ kurzů je koncipovaný jako platforma setkávání našich stávajících pletařek, seniorek a seniorů, maminek a tatínků na mateřské dovolené, studentek a studentů… Jsme si vědomi, že časově nevyhovíme všem. Pro všechny pracující, kteří potřebují odpolední nebo víkendové termíny, pak pořádáme workshopy pletení s názvem Hladce obrace, a to dvakrát ročně. O tom nejbližším vás budeme jako vždy včas informovat.

Marie & Marie objektivem shotby.us

Není vám cokoli jasné? Ozvěte se Martině na ponozky@elpida.cz nebo +420 720 975 454

Elpida znamená řecky naděje. Je to ale také jméno organizace, která pomáhá seniorům stát se sebevědomou a respektovanou součástí společnosti. V duchu motta Old’s Cool mění Elpida pohled na stáří – provozuje vzdělávací a kulturní Centrum Elpida pro seniory z celé Prahy a krizovou Linku seniorů, založila značku Ponožky od babičky, vydává časopis VITAL, pořádá mezigenerační Old's Cool festival. Zkrátka se snaží, aby čeští senioři vedli plnohodnotný & veselý život.