(Pod)zimní brigáda: ponožkový závozník

Jsme proseniorská organizace a jedním z našich nejmilejších projektů jsou Ponožky od babičky, pro který nyní hledáme závozníka.

Ponožky prodáváme nejen online, ale i na trzích. A právě hledáme někoho, kdo nám pomůže s logistikou: s převozem ponožek z bodu A do bodu B a nazpět.

Koho hledáme?

Nadšeného studenta nebo seniora s autem, který nám pomůže s chodem projektu. 1-2 x týdně vyzvedne v ponožkovém skladu na Pankráci přepravky s ponožkami, převeze je na místo určení (z 99 % v rámci Prahy) a po skončení akce je opět vyzvedne a odveze zpět na naši “Elpida centrálu”.

Od kdy do kdy?

Od listopadu do XY. prosince 2019.

Co za to?

Jedná se o placenou brigádu: 150 Kč na hodinu + náklady na benzín

Komu se ozvat?

Andrea Eržiaková ~ ponozky@elpida.cz ~ +420 720 975 454

Elpida znamená řecky naděje. Je to ale také jméno organizace, která pomáhá seniorům stát se sebevědomou a respektovanou součástí společnosti. V duchu motta Old’s Cool mění Elpida pohled na stáří – provozuje vzdělávací a kulturní Centrum Elpida pro seniory z celé Prahy a krizovou Linku seniorů, založila značku Ponožky od babičky, vydává časopis VITAL, pořádá mezigenerační Old's Cool festival. Zkrátka se snaží, aby čeští senioři vedli plnohodnotný & veselý život.