Beseda s Evou Drahošovou, potenciální první dámou ČR

pozvánka na besedu ~ Elpida ~ 25. ledna 2018 od 15 hodin

Paní Eva Drahošová, potenciální první dáma České republiky, se nechala několikrát slyšet, že chce aktivně podporovat seniory, a Elpida, která se dlouhodobě stářím zabývá, to samozřejmě ráda slyší, proto ji pozvala coby hosta čtvrteční besedy.

Přečtěte si ještě horký rozhovor, který vznikl speciálně pro náš časopis VITAL u příležitosti setkání.

Přijďte si poslechnout povídaní nejen o stáří a jeho smyslu, ale zejména o tom, co všechno se dá pro seniory v naší republice zlepšit.

Pozvání přijala také Linda Wichterlová, manželka slavného vědce a vynálezce kontaktních čoček, která je ve svých sto letech obdivuhodně vitální inspirací pro všechny seniory.

Beseda se koná ve čtvrtek 25. ledna od 15 hodinCentru Elpida (Na Strži 40, Praha 4).

Vstup na setkání, které již tradičně moderuje Karel Tejkal, je volný.

Své místo si prosím registrujte na info@elpida.cz.

Eva Drahošová
Manželka profesora Jiřího Drahoše, kandidáta na Hrad. Pracovala v knihovnách několika výzkumných ústavů (1970 až 2010), z toho čtyři roky také v dětském oddělení pobočky Městské knihovny v Praze 4. Od roku 2010 je v důchodu. Ve volném čase ráda chodí do divadla, na koncerty a výstavy. Baví ji práce na chatě u Kamýku nad Vltavou a turistika. S manželem ji spojuje obliba humoru Divadla Járy Cimrmana a láska k hudbě.

Kontakt pro média
Elpida ~ Lada Brůnová ~ lada.brunova@elpida.cz ~ +420 739 659 456
Volební štáb Jiřího Drahoše ~ media@jiridrahos.cz

Elpida
Elpida znamená řecky naděje. Je to ale také jméno organizace, která pomáhá seniorům stát se sebevědomou a respektovanou součástí společnosti. V duchu motta Old’s Cool mění Elpida pohled na stáří – provozuje vzdělávací a kulturní Centrum Elpida pro seniory z celé Prahy a krizovou Linku seniorů, založila značku Ponožky od babičky, vydává časopis VITAL, pořádá mezigenerační Old's Cool festival. Zkrátka se snaží, aby čeští senioři vedli plnohodnotný & veselý život.