1234567(14)

Mia

Adoptujeme babičku

Dobrý den, jsme mladá rodina a rádi bychom touto cestou adoptovali babičku, když se hodně poštěstí, klidně i babičku s dědečkem. Máme syna 4,5 roku a druhé dítě na cestě. Bohužel jedna babička nám umřela ještě před narozením syna a druhá o nás nejeví zájem. Nejde nám o hlídání, potřebujeme starší paní, která by s námi trávila čas a pokud možno darovala i trochu lásky, syn je ve fázi, kdy ji začíná potřebovat nejen od nás. V případě zájmu zašlete svůj popis na e-mail [@] Mockrát děkujeme :)

12. 10. 2017, 20:59 | Vnoučata hledají prarodiče

Mia (25), Hranice, Přerov

Slavomír Olexa

RODINA

HLEDÁME FAJN BABIČKU CO NEMÁ NIKOHO NEBO I DĚDEČKA PRO DĚTI 11 HOLKA 4 KLUK LASKA POCHOPENI SME Z HODKOVIC NAD MOHELKOU.tč 775296073 NEBO FEJZBUK: SLAVOMÍR OLEXA

10. 10. 2017, 15:32 | Vnoučata hledají prarodiče

Slavomír Olexa (42), Hodkovice nad Mohelkou

Ilon

Milá babičko, dědečku.

Moc nám scházíte. Maminka 28let, Matyášek 4,5 měsíce, tatínek. Jsme rodina, které schází jedna z mála věcí, ale o to důležitější -fungující babička a dědeček. Bohužel naše babička ač by ráda byla součástí, bydlí přes celou republiku a pracuje ve zdravotnictví v 3-směnném provozu a druhá babička je politicky angažovaná bez jakéhokoliv volného času. Milujeme pohodové lidi, posezení na zahrádce, výlety do přírody, příjemně strávený čas. Náš malý syn je úžasný, velmi hodné dítě, se zvídavým duchem. Chybí nám pravidelné scházení s rodinou, čas od času také pohlídání miminka a pocit " kompletní rodiny ". Také já na mateřské se cítím poněkud samotněji, byla jsem zvyklá žít velmi aktivně. Budu se těšit na příjemné odpovědi. Hezký den.

6. 10. 2017, 11:12 | Vnoučata hledají prarodiče

Ilon (29), Praha 5

Markéta Karasová

Hledám náhradní babičku

Hledám náhradní babičku, ne na hlídání nebo pomoc s úklidem, ale na občasný společný výlet, popovídání (i když ne moc klidné s malým dítětem.:-)). Těším se na odpověď.

4. 10. 2017, 9:17 | Vnoučata hledají prarodiče

Markéta Karasová (31), Rychnov nad Kněžnou

Iva17

Hledame babicku

Hledame hodnou pani na navstevy,obcasne hlidani,spolecne zazitky.Mame dve male deti,chlapecka 3roky a 1,5roku holcicku. Radi vas pozname. Nejlepe Praha 8,9,nebo Praha vychod

27. 9. 2017, 8:32 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Iva17 (38), Praha

Ivana Pol.

Hledáme babičku a dědečka

Dobrý den,hledáme pro naší 33 měsíční princeznu Nikolku prarodiče. Jelikož žádné nemáme nechceme aby naše dcerka vyrůstala bez zážitků ,které dokáží dát prarodiče. Hledáme v okr.Jihlava nebo Pelhřimov. Pokud budete mít zájem budeme rádi za každou odpověď

20. 9. 2017, 12:00 | Vnoučata hledají prarodiče

Ivana Pol. (40), Vysočina

Martina D.

Hledáme babičku

Hledáme babičku pro 2 holčičky ve věku 5 a 3 roky. Vlastní babičky máme, ale bydlí daleko a neprojevují příliš zájmu. Proto hledáme hodnou babičku, která jim chybí, přilnula by k nim, měla je ráda a ukázala jim svět z "babičkovského pohledu". Pokud by nám mohla občas vypomoci i s vyzvedáváním ze školky, byli bychom moc rádi.

20. 9. 2017, 10:14 | Vnoučata hledají prarodiče

Martina D. (36), Praha

GabrielaGinarik

Praha 7/Praha 8 a okolí

Dobrý den, hledám babičku/dědečka/prarodiče pro naše děti Matyldu a Theodora (3 a 5,5 roku). Prarodiče máme, ale bohužel jsou buď daleko, nebo pracují. Ráda bych našla někoho, kdo by s našimi dětmi trávil rád čas, zvládl s nimi vést dlouhé rozhovory o světě, naslouchal, ptal se a byl trpělivý, ukázal jim svůj svět a své koníčky. Za sebe uvítám pravidelnost a pomoc (max 2x týdně 3 hodiny) s vyzvedáváním ze školky a doprovodem na kroužek či domů dcerky (pohybujeme se mezi Prahou 7 - Výstaviště a Prahou 8 - Bulovka), protože nastupuji po prázdninách do práce.

8. 8. 2017, 10:17 | Vnoučata hledají prarodiče

GabrielaGinarik (36), Praha 7/Praha 8

Keclicek

Kdepak jsi, babi?

Jmenuji se Karolínka a jsou mi 3 roky. S mladším bráškou trávíme čas jenom s mamkou a taťkou. Postrádáme babiččinu vřelou náruč. Její vůni, buchty, zástěru, trpělivost a taky rozmazlování. Naši jsou samozřejmě připraveni stejným dílem oplácet, co my s bráchou dostaneme.

28. 7. 2017, 23:36 | Vnoučata hledají prarodiče

Keclicek (34), Hustopeče u Brna

Sabrina

Zdravíme touto cestou hledáme babičku

Zdravíme touto cestou hledáme babičku pro naši dceru danielka které budou 3roky jsme veselá rodina ale postrádame babičku bohužel dcera nemá žádnou i rádi vypomuzem s úklidem nákupem a se vším co k tomu patří .jedna babička zemřela bohužel a druhá moc zájem nejeví ó naši malou a mrzí nás to tak pokud si některá babička přecte nás inzerát a zalíbí se jí tak ať se ozve Praha a Praha východ Mělník Kolín atd nevadí máme auto a tak můžem dojet foto poslem ihned jak napíšete než se potkáme osobně budeme se těšit hlavně naše malá danielka

23. 7. 2017, 20:14 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Sabrina (24), Praha

1234567(14)