1234567(16)

AndyHavlova

Babičko,Dědo.

Prosím :) hledáme ,hodnou a lásky plnou BABIČKU a DĚDEČKA ,kteří NÁS, budou mít rádi ,takoví jací jsme bez přetvářky. Nabízíme ,LÁSKU, UPŘIMNOST :) :) :) Jsem matka ,která má 3.krásné děti,které jsou skvělé :) :) :)

12. 4. 2018, 21:45 | Vnoučata hledají prarodiče

AndyHavlova (43), PRAHA

René Danda

Dva roštáci +tatínek

Jsme dva roštáci 8 a 10 a táta a hledáme pro nás babičku a dědečka na zábavu, legraci , výlety i naučení nových věcí. Moc se těšíme

4. 4. 2018, 12:23 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

René Danda (48), Praha

Ludmilaunl

Hledam babicku pro sveho synka

Dobry den. Hledam babicku (i dedecka) pro sveho 14mes synka. Bydlime v Usti nad Labem. Tesime se

1. 4. 2018, 0:46 | Vnoučata hledají prarodiče

Ludmilaunl (37), Ústí nad Labem

Pospila

Babička Hradec králové a okolí

Hledáme milou a hodnou paní, která by dokázala naší malé dcerce nahradit babičku, kterou nemá. Výpomoc z naší strany samozřejmostí.Na věku nezáleží. Hradec Králové a okolí

27. 3. 2018, 22:14 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Pospila (38), Hradec Králové

Alena z Prahy

Hledám rodiče/prarodiče

Je mi 30, bydlím v Praze a vedu dost netradiční, bídný život. Z rodiny mám pouze matku, která mě šikanovala a nestojím o to se s ní vídat. Na všechno jsem ve svém životě sama, nemám se o koho opřít, na koho se těšit, s kým trávit volný čas, svátky, nebo se zajít poradit. Partnera na vztah nehledám, cítím se spíš jako dítě, které bylo ochuzeno o dětství, a rádo by vše dohnalo a bylo milované a rozmazlované. Celé mé dětství jsem strávila tím, že jsem záviděla dětství ostatních. Tak ráda bych se těšila na rodinná setkání, výlety, společné vaření, pomoc na zahrádce, učení se všemu novému či jiné pozitivní podněty. Prosím ozývejte se mi pouze lidé z Prahy a opravdu nejbližšího okolí, protože jak se ukázalo, jsem tak chudá jak kostelní myš že ani nemám na lístek na vlak na reálné setkání. Do zprávy uveďte i svůj email na který se vám dá odepsat, protože mám pocit že pokud mi někdo odpověděl tady, tak moji odpověď už se asi nikdo nedověděl - nepřihlášený uživatel.

25. 3. 2018, 12:11 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Alena z Prahy (30), Praha

KačkaKatka

Najde se babička v okolí Prahy, Prahy východ, Kolína, Nymburka?

Dobrý den, jsme rodina z Českého Brodu se 3 kluky (13 let, 4 roky a 2 roky). Moc nám chybí babička- především na společné výlety, návštěvy a potěšení ze vzájemné společnosti a hlavně dětí :-). Bydlíme v domku se zahradou, máme malého pejska a rádi cestujeme. Není pro nás problém dojet třeba do Prahy, Kolína, Nymburka nebo okolí. V případě vzájemných sympatií by byla prima i výpomoc na obou stranách..Děkujeme a těšíme se na případné odpovědi.

17. 3. 2018, 16:49 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

KačkaKatka (40), Český Brod

mima1716

Hledá se babička

Dobrý den,rádi bychom našli aktivní babičku pro naše dvě berušky, 4 roky a 18 měsíců. Bohužel naše babičky už nemáme a myslím,že holky o hodně přichází.Pokud bychom si padly do oka,budu ráda do budoucna aj za případné hlídaní.Děkujeme a budeme se na tebe těšit.

11. 3. 2018, 19:38 | Vnoučata hledají prarodiče

mima1716 (40), Žďár nad Sázavou

Dáša B.

Vnoučata hledají babička nebo dědu Brno venkov

Dobrý den, hledáme babičku nebo dědečka pro naše děti, dcerka 10 let, syn 3,5 roku. Nehledáme hlídání,ale někoho kdo by nás měl všechny rád, pro vzájemné navštěvování a výpomoc, kde je třeba. Prostě bychom Vás adoptovali a měli jako svoje vlastní.Děkuji za odpověď. směr Ivančice

11. 3. 2018, 15:44 | Vnoučata hledají prarodiče

Dáša B. (38), Oslavany

Juliána

Vytvoření nové rodiny?

Dobrý den, ráda bych touto cestou nalezla příjemné všemu otevřené starší lidi, který by měli dostatek trpělivosti a v budoucnu i lásky nejen jako starý rodiče pro mé 3 děti, ale možná tak trošku i jako náhradní rodiče pro mne, co by mě také sem tam usměrnili až mě zas v životě napadne nějaká hloupost... Prostě si moct o všem popovídat, dát si spolu kafe, upéct dětem společně bábovku, či jet třeba na houby... Sem tam dětem přečíst pohádku, naučit je něco co já neumím... Já mohu na oplátku třeba zajet s Vámi k lékaři, či pomoct na zahradě, nebo i se zvířaty, s vařením... Samozřejmě vše vždy v rámci vzájemné domluvy.

6. 3. 2018, 14:50 | Vnoučata hledají prarodiče

Juliána (31), Česká Lípa

LucieJ

Babi a děda z MB

hledáme náhradní babičku a klidně i s dědečkem.. máme dva kluky 3,5 a 9let. Pravé babičky máme od nás 400km daleko. Klukům moc chybí možnost si od nás odpočinout.. zajít odpoledne na pokec s babičkou nebo s někým zajít na zákusek. Vyzvednutí ze školky nebo psát s ní úkoly. Rodičům zase chybí chvilka volna ...nechceme nic zadarmo.. ale chceme, abyste měla naše kluky ráda.. a vytvořila si k nám rodinný vztah :)

3. 3. 2018, 20:46 | Vnoučata hledají prarodiče

LucieJ (38), Mladá Boleslav

1234567(16)