1234567(16)

Pavla Svatonova

Hleda se babicka/deda

Dobry den, pro syna 2,5let hledam babicku a dedu. Jsem samoživitelka a musela jsem proto nastoupit do zamestnani, syn zacal chodit do jesli, ale je co 14dni nemocny. Proto bych rada sehnala dlouhodobe hlidani za rozumnou cenu. Davam prednost prave babicce/dedovi, kteří jsou vitalni duchodci a chteli by si privydelat. Diky za nabídky P. Svatonova, [@]

9. 2. 2018, 17:21 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Pavla Svatonova (35), Hradec Kralove

Eva Rastoder

Babicka do Lucemburska

Babicka do Lucemburska Hledame starsi pani, ktera by se k nam mohla prestehovat do Lucemburska. Slo by o minimalne 6 mesicu a vyse . Potrebovali bychom pani, ktera by se nam postarala o dceru 5let a syna 2,5roku. Obe deti chodi do skolky, takze denne by se jednalo o cca 4-5hodin. Pani by mela vlastni pokoj a radi bychom si vytvorili rodinne pouto, protoze babicku nemame ani jednu. Samozrejmne by babicka dostavala vyplatu.

7. 2. 2018, 15:08 | Vnoučata hledají prarodiče

Eva Rastoder (33), Luxembourg

Heli

Hledáme babi, dědu

Dobrý den, hledáme babi, dědu pro naše dva klučiny 6 a 4 roky, a vlastně i pro sebe. Vlastní rodiče už nemáme... Aby kluci zjistili, že je může mít rád i někdo jiný než jen táta a máma, abychom trávili společně čas, předávali si zkušenosti, obohatili si společné chvíle, všední i sváteční, sdíleli zážitky... Nejen když to nevyšlo a máma i táta musí občas naráz do práce. Třeba si sedneme.... Zkuste napsat!! Díky! Praha západ.

2. 2. 2018, 21:28 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Heli (40), Praha západ

Marika1

Mladá rodina hledá babičku a dědečka

Mladá rodina se 3 dětmi z Jílového u Prahy, hledá babičku a dědečka pro svoje děti (9, 7 a půl roku). Nejde nám o hlídání, ale o krásné chvíle strávené s babičkou a dědečkem, kteří budou blbnout s našimi dětmi, budou s nimi sdílet svoje radosti a starosti. Naše děti jim na oplátku okoření a osvěží život. Těšíme se na Vás.

22. 1. 2018, 21:30 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Marika1 (41), Jilove u Prahy

Alena z Prahy

Hledám rodiče/prarodiče

Je mi 30, bydlím v Praze a vedu dost netradiční, bídný život. Z rodiny mám pouze matku, která mě šikanovala a nestojím o to se s ní vídat. Na všechno jsem ve svém životě sama, nemám se o koho opřít, na koho se těšit, s kým trávit volný čas, svátky, nebo se zajít poradit. Partnera na vztah nehledám, cítím se spíš jako dítě, které bylo ochuzeno o dětství, a rádo by vše dohnalo a bylo milované a rozmazlované. Celé mé dětství jsem strávila tím, že jsem záviděla dětství ostatních. Tak ráda bych se těšila na rodinná setkání, výlety, společné vaření, pomoc na zahrádce, učení se všemu novému či jiné pozitivní podněty.

22. 1. 2018, 11:51 | Vnoučata hledají prarodiče

Alena z Prahy (30), Praha

Kateřina Svobodová

Hledáme milou babičku

Dobrý den všem, Já a moje 8mi letá dcerka toužíme po hodné babičce, která nam moc chybí. Nechceme, aby prala, vařila a uklizela. To vše udělám sama. Chceme jen mile slovo, procházky, přečtení pohádky, zahrát si třeba hru a pohlidani, když potřebuji do práce. Ani to není náročné. Jsem OSVČ a studuji dálkově VOZŠ Bílá Vločka - Zdravotnický záchranář. Hledáme osamělou paní, které chybí milé slovo a rodina. Chceme si tě ADOPTOVAT. Najdeš se??? email: [@] nebo tel. 737503383 - děkuji a budu doufat, že se najdeme.

21. 1. 2018, 23:53 | Vnoučata hledají prarodiče

Kateřina Svobodová (42), Lhotice - České Budějovice

Dana36

Hledáme babičku

Dobrý den,touto cestou hledáme hodnou babičku,která by ráda příjela na návštěvu do Dobříše a naopak..Mám dva malé syny,6 a 7 let,kterým chybí babička,která zemřela..Nepotřebujeme hlídání,jen vlídné slovo..Budeme se těšit,Dana,Jindra a Kubíček..

21. 1. 2018, 22:48 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Dana36 (43), Praha,Příbram.Dobříš

Ivana Šimkova

Hledáme náhradní rodinu ❤

Maminka 33 se svým krásným a hodnym synem 3,5 hledá do svého života náhradní rodinu, která nám v životě chybí...Neměla jsem to štěstí vyrůstat v rodině, žila jsem v dětském domově a dnes, když se na svého syna podívám a on pláče že nikoho nemá, je mi z toho opravdu moc smutno, chtěla bych pro něj milující lidičky, kteří nás budou mít rádi jako bychom patřily do rodiny...Na světě je tolik bytosti, kterým je smutno, a třeba nemůžou mít děti a proto bych touto cestou někoho hodného s čistým srdcem oslovila...Máme lásky na rozdávání a uprimné srdce...Věřím, že nás osloví ti praví...Moc děkuji a těšíme se...

20. 1. 2018, 22:25 | Vnoučata hledají prarodiče

Ivana Šimkova (33), Brandys nad Labem

Black cat

BABIČKA TŘEBÍČ

Hledá se "náhradní" babička, osamělá, ale aktivní paní, které chybí vnouče a dcera. Jsme dvě slečny, 42 a 12 let, zůstaly jsme úplně samy a chybí nám rodina i společnost na cesty. Zn. Třebíč.

19. 1. 2018, 17:12 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Black cat (43), Třebíč

Bo

ADOPTUJEME BABIČKU A DĚDEČKA

ADOPTUJEME BABIČKU A DĚDEČKA Dobrý den, jsme mladá rodina s krásnáma a veselýma mrňousema Lucinkou 3r , Bohdankou 4,5r a Martínkem 6 let a hledáme buď babičku, nebo babičku s dědečkem nejl. Příbram a nebo blízké okolí. Nehledáme hlídání dětí, ale někoho, s kým by mohly děti sdílet a čerpat životní rady, moudrost, pohlazení a lásku....společné výlety, nebo zajít do Zoo, na zmrzlinu, na hřiště, na oplátku pomůžeme s nákupy, můžeme něco vyřídit, uklidit, uvařit :), budeme se těšit na odpověď, děkuji Bo...

9. 1. 2018, 21:46 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Bo (39), Příbram

1234567(16)