1234

terina

Najde se

na výlet směr Skryjská jezírka nový kamarád? Odjezd je z Rakovníka busem, pro začátek se jdou i krátké trasy. Je to pro toho, kdo se celou zimu válel za pecí jako já, přímo stvořené. Samotné se mi nechce. Ozvěte se, může to být i parta lidí, která mě vezme mezi sebe. V přírodě na jaře je nejkrásněji. Taky sháním kamaráda na volné chvíle na zahrádku, na grilovačku, na kafe, posezení, lenošení, plavání v rybníku a podobné radosti. Ale i na malou výpomoc. Takže trochu kutil. Výborný oběd je zaručen. Uvaří ho trochu dobrá kuchařka. Jen z Rakovníka a okolí. Zájemce by neměl mít své rozlehlé lány a zvěřinec ,okolo kterého se musí točit. Jsem důchodkyně a hledám důchodce, parťáka, který má stejnou filosofii. Žijeme jen jednou. Tak proč si ten důchod nevychutnat.

28. 4. 2017, 14:43 | Hobby a zájmy

terina (67),

pet1952

Jsi romantička?

Je Ti také víc jak 60, jsi štíhlá, nehledáš jen sponzora, ale toužíš po romantické dovolené u moře plné pohody, výletů a něžností a nemáš s kým to vše uskutečnit? Napiš pár písmenek o sobě, pošli foto na mail a co bude dál bude záležet jen na tom jestli si padneme do oka. Je mi 64 let, měřím 179 cm, střední postava, mám vše co potřebuji, jen milá společnost mi chybí. Mám rád přírodu, památky, cestování a vše krásné co patří k životu. Těším se na odpověď na mail: pet1952@seznam cz

24. 4. 2017, 2:00 (aktualizováno) | Hobby a zájmy

pet1952 (65), Střední čechy

Datejka

Společné zájmy

Hledám muže , který je pánem svého času a kterému by dělalo radost posedět u kávy na zahradě.Potěšila by mne i malá pomoc okolo chatičky a na zahrádce v P.4.Popovídáme a třeba najdeme i více společných zájmů.Nic není podmínkou.....Těším se na zprávy.

21. 4. 2017, 14:35 | Hobby a zájmy

Datejka (62), Praha a okolí

Denisa12345

Tělesné sebehodnocení

Dobrý den, je-li Vám více než 60 let, touto cestou bych Vás chtěla poprosit o vyplnění dotazníku. Na základě průzkumu bude ověřeno, jak osoby starší 60 let vnímají a hodnotí svůj tělesný vzhled. Dotazník je anonymní, jeho výsledky budou využity v diplomové práci. http://www.mojeanketa.cz/pruzkum/255907275/1/ Děkuji mnohokrát!

25. 3. 2017, 20:07 | Hobby a zájmy

Denisa12345 (25), Praha

Samotářka

hledám stejně založeného kamaráda nebo kamarádku. Mám ráda přírodu, vycházky v lese, zahradu..Občas mi chybí povídání u kávy, jsem kuřačka. Bydlím sama na vesnici na jihu Benešovska, tedy nejlépe někdo od Benešova-Tábor..Okolí Votic. Vzájemná výpomoc možná. Často si lidé stěžují na osamění a přitom je nás tolik..., najít si přátelství-osobu blízkou je dobré řešení. Ale musí se proto něco i udělat:-)

18. 3. 2017, 13:37 (aktualizováno) | Hobby a zájmy

Hellena (67), Benešovsko-jih

MILAN M

Zahrádka

Hledám zahrádkářku se zahradou pro společný život mezi květinami i bylinkami najdu?? Milan

16. 3. 2017, 11:18 | Hobby a zájmy

MILAN M (59), Praha

Ina1

Dlouhý pobyt v Thajsku

Hledám spolu-let do Thajska, na 30-60dní v lednu-březnu 2018, s někým, kdo létá do Thajska; zná AJ a orientuje se na letištích, při transferech ap.; ví o ubytování v guesthousu (nebo jinde) za dobrou cenu; zná živější místo k pobytu; se stravou na ulici. Ev. může jít i o pobyt v jiné zemi u teplého moře. Odměna formou gratis pobytu se stravou v nové roubence (samost. pokoj s wc a koupelnou). Jsem VŠ, 60let, klidná, pohodová, s úsměvem a nadhledem. Nehledám adrenalin.

14. 3. 2017, 22:13 | Hobby a zájmy

Ina1 (61), okres Svitavy

MILAN M

MILAN

hledám dobrou duši na zahrádku, chaloupkářství, výlety do přírody, za kulturou pokud to zdravý dovolí a jen si prostě užívat živo

10. 2. 2017, 8:34 (aktualizováno) | Hobby a zájmy

MILAN M (59), Praha

MarieMa

Hudba nade vše

Pro svoji babičku bych ráda našla hodnou, vstřícnou a komunikativní paní či pána, který/á se také často potýká se samotou a rád/a by to změnil/a. Je původem z Vysočiny, do Prahy se s námi přestěhovala před časem a nezná to tu. Babička nade vše miluje zpěv a dobrou hudbu - především tu dechovou, a proto pokud i Vy rádi sledujete TV Šlágr jako ona a zpíváte si od srdce, pak hledá právě Vás. Podmínkou je, abyste byl/a z Prahy a mohla také občas zajet na návštěvu na Prahu 3. Ráda by společnost při povídání si o běžných věcech, která Vás v životě potkávají, společnost při procházkách po Praze, popř. při posezení na nějakém klidném místě, doprovod na hudební akce a jiné. Prosím abyste mě v případě zájmu kontaktovali a já Vám ráda kontakt předám. Stejně tak i více informací. Jen seriózní odpovědi.

18. 10. 2016, 23:47 | Hobby a zájmy

MarieMa (83), Praha

Pražačka

HLEDAM VYPOMOC S UDRZBOU ZAHRADKY V PRAZE.

ZA FINANCNI ODMENU NEBO MOZNOST NECO SI VYPESTOVAT. Odepise mi muz ci zena,kterou bavi prace a relaxace na zahrade?Hledam pomoc s udrzbou,to je sekani travy v lete a hrabani listi na podzim.Nabizuim moznost mit zdARMa chemicky neosetrene ovoce,moznost si neco vypestovat sam,ci financni odmenu.Pripadne,zda nekdo umi naroubovat tresen?Zahradka je v dosahu MHD v Praze 10.

6. 9. 2016, 9:29 (aktualizováno) | Hobby a zájmy

Pražačka (73), Praha

1234