1234567(23)

Vedma

Laskavé přátelství v Praze i okolí

Pojďme spolu do lesa, na houby, či do kavárny, za kumštem do divadla nebo na procházku i výlet. Třeba i k moři , do lázní. Nebo na zahradu, můžeme grilovat dobroty, či chytrou přednášku, možná i zahrát ping pong-cokoli nás napadne. Ale je možno také tiše mlčet a vnímat svět... Nejlépe srdcem. Stále jsme na cestě a každý den má smysl. Jste žena? muž? těším se na vás

23. 2. 2018, 21:31 (aktualizováno) | Přátelé

Vedma (65), Praha

Anezur

Léto v přírodě

Hledám touto cestou kamarádku, která vlastní chatu nebo domeček v okolí Prahy , je ji samotné smutno a mohla by poskytnout letní pobyt pro mě a mého malého pejska. Ráda pomohu s prací na zahrádce i v domě a pobyt uhradim. Jsem z Prahy.

23. 2. 2018, 12:28 (aktualizováno) | Přátelé

Anezur (68), Praha

eli70

Pro Jindru a ostatní

Vím, že se to nehodí vyměňovat si názory tady veřejně, ale já se té paní musím zastat. Je plno seriozních žen, které navíc o sebe dbají, vypadají mladě a nelze se divit, že chtějí také solidního, dobře vypadajícího partnera na úrovni. Hodně mužů nemá bohužel soudnost. Sice ne tady, ale na jiné seznamce se mi ozvali muži údajně mladšího zevnějšku a přišli dva sešlí a doslova upatlaní dědoušci. Nebo další, který toužil po vzdělané ženě na úrovni a ve dvou řádcích dokázal nasekat 12 hrubek. Takže pánové, zamyslete se nad sebou a hledejte to, co si můžete dovolit a sami nabídnout.

22. 2. 2018, 18:56 | Přátelé

eli70 (72), Praha

lenka K.

Samotářka z Prahy,

které je ale přesto občas smutno, hledá nějakou paní a občasné setkávání u kafča nebo malé procházce, jsem nekuřačka.

19. 2. 2018, 19:33 | Přátelé

lenka K. (72), praha

lorita

Pratelstvi,pomoc seniorum a osamelym

Zdravotnice jiz v duch. Nyni se venuji teto velmi potrebne cinosti tj. 24 hod. komplexni pece o seniory v jejich domac. prostredi. tzn. hygiena,podavani leku, nakupy, vareni, prani ,uklid domacn. doprovod na vychazky, k lekari i na pripadne dovolene, atd. Tyto sluzby poskytuji ,stred. morava az Praha a okoli. Blizsi info po telef. 776 239 995

17. 2. 2018, 9:52 (aktualizováno) | Přátelé

lorita (69), stredni morava az stredocesky kraj

Věra25

Hledám kamarádku na společně strávené chvíle

Dobrý den, ráda bych poznala nějakou příjemnou a komunikativní ženu v důchodovém věku, se kterou by bylo možno vyrazit na procházku nebo navštívit kulturní akce v rámci města, kde žiji - Benešov (u Prahy). Vzhledem k tomu, že chodím o holi, tak bych uvítala, kdyby jsme tyto aktivity mohly podnikat přímo v Benešově. Jsem taktéž veselá a komunikativní povaha (věk 73), ráda se směji a vyhledávám společnost stejně naladěných lidí. Budu potěšena že se budeme moci spolu poznat. Děkuji za kontaktování.

16. 2. 2018, 15:57 (aktualizováno) | Přátelé

Věra25 (73), Benešov

Anna Stehlíková

Hledám kamarádku

Jsem z Prahy - Vršovic, v důchodu a hledám kamarádku na procházky a kratší výlety, nordic walking vítán.

15. 2. 2018, 12:25 | Přátelé

Anna Stehlíková (72), Praha 10

Darja

Hledám prima kamarádku

Zdravím, ráda bych pomoci této rubriky našla v okolí Chrudimi-Čáslavy a vysočiny prima kamarádku okolo 63 let, která by si mě nezařadila jen do kupy známých. Nejvíce se cení na opravdové kamarádky a přátele, důvěra, upřimnost, srdečnost, laskavost, schopnost naslouchat a povzbudit. Trápí mě lidské vztahy a to mezi nejbližšími, jsou rány, které se nezacelí. Prostě kamarádku která si umí vážit opravdové přátelství a na nic si nehraje. Zájmy: zámky, kultura, výlety, turistika, zahrádka, příroda, četba, a hezké přátelství bez falše. Moje motto: Pes nejlepší přítel člověka.

14. 2. 2018, 9:23 (aktualizováno) | Přátelé

Darja (55), vysočina

Hledám kamarádku

Je mi 68 let, jsem středoškolačka v důchodu a jsem z Prahy. Hledám kamarádku na výlety, posezení u kávy nebo skleničky vina a na dovolenou u moře

14. 2. 2018, 9:10 (aktualizováno) | Přátelé

(2018),

Zlatka

Hledáme seriozní a opravdové přátele

Dobrý den, stále věřím, že existuje přátelství, kamarádství,kde nikdo nezklame. Přátelství je pro mnohé jen slovo, ale pro mě je to dar pokud jsou to opravdové, věrné, upřímné, přátele na které se mohu vždy spolehnout. V dnešní uspěchané době vládne závist, pomluvy, lži, vše se točí jen okolo peněz. Já hledám pravdu, upřímnost, a otevřenost. EXISTUJE TO JEŠTĚ? Děti jsou dospělé mají své rodiny a zájmy. S manželem máme pěkné vzájemné vztahy, ale opravdové přátele nám k životu chybí. Úcta a vzájemná tolerance bez falše dělá přátele. Naše zájmy: turistika,příroda, zahradničení, internet, výlety, procházky s pejskem, popovídání, a hezké přátelství. Proto bychom rádi uvítali přátele podobných zájmů jako máme my. Přátele nejraději ve věku od 56 let do 65 let. Přeji všem krásné slunečné dny. Jihlava a okolí.

14. 2. 2018, 8:57 (aktualizováno) | Přátelé

Zlatka (55), Jihlava a okolí

1234567(23)