1234567(119)

Petra.H.

Rodina hledá babičku

Dobrý den,jsme pár se dvěma dětmi,6 letý chlapeček a 10 letá holčička.Hledáme tímto aktivní babičku,které schází rodina a vnoučátka a ráda by nám s dětmi pomohla,věnovala by jim dle svých možností svůj čas,lásku,pochopení a babičkovskou náruč. Babičku kterou by jsme mohli navštěvovat a ona nás.Máme také pejska a rádi chodíme na výlety do přírody.Bydlíme v panelovém domě. Budeme rádi,když se nějaká najde.Vzájemné sympatie napoví víc.Jsme ze Severních Čech.Šluknovsky výběžek.

20. 5. 2018, 13:28 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

Petra.H. (39), Severní Čechy

DUVERA

Přátelství

Jsem osamělý 66 letý hubený nekuřák s vlastním bytem v PRAZE. Hledám touto cestou též osamělou drobnou ženu kolem 60 let. Můžeme se mít rádi a vzájemně si pomáhat, chodit na procházky do přírody, za kulturou, nebo chodit plavat ,a kondičně cvičit. Prosím ozvěte se , čekám s důvěrou.

20. 5. 2018, 12:17 (aktualizováno) | On hledá ji

DUVERA (67), PRAHA

deticky

Hledá se občasná hlídací babička/dědeček

Dobrý den.Hledáme pro šikovná a učenlivá :-) dvojčátka 7 let kluk a holčina ,nahradni babičku-dědečka nebo oba :-). Jsme zijici v rodinnem domku se zahradkou Lysá na Labem,kousek od nádraží. Nepozadujeme zadne domaci prace ci pomoc s uklidem! Chceme jen babicku/dědečka.Lze hlídat u nás,nebo děti dovezeme.Dopravu samosebou proplatime.

20. 5. 2018, 9:52 | Vnoučata hledají prarodiče

deticky (44), Lysa nad Labem Praha 9

.............................

((((((((( ))))))))))

47/195 ZTP 2st., abstinent hledá hodnou,klidnou, ))))HNĚDOOKOU dívku, ženu,starší dámu i okolo 60 let s DLOUHÝMI ČERNÝMI VLASY odkudkoliv (i ZTP)pro žití doma ve DVOU......a kocour......přistěhování možno......Předem všem velmi děkuji za podporu v této delikátní věci, i formou rozšíření této informace mezi širší okruh příjemců, mimo prostředí standardní komunity Elpida. Předem děkuji úplně všem ))))) Kdyby o nějaké někdo věděl, nechť prosím zpraví ji, nebo mne, děkuji....jen hodnou, ....... .pokud jsem se někoho dotkl, nebyl to úmysl ))))))))))) prosím některé, aby své rozumy nechaly pro sebe, všichni nejsou stejní, děkuji za pochopení.. Nesnáším kořalečníky a ochlasty, udrbaný lidi, žili bychom si jen pro sebe... ( ta starší právnička v soudkyni Barbaře je hezká, o D.Patrasové pomlčím, to je samozřejmost)

19. 5. 2018, 22:11 (aktualizováno) | On hledá ji

............................. (47), Hradec Králové

Petklic

Sympaťák(dle jiných)

Hledá pěknou ženu k občasným výletům a hezkým chvilim,předem nic nevylučují.

19. 5. 2018, 7:25 (aktualizováno) | On hledá ji

Petklic (63), Sumperk,široké okoli

TTýnka

Hledáme prarodiče

Dobrý den, hledáme babi i dědu pro našeho syna 3 roky, kteří by nám dali lásku společné chvíle třeba i výlety a tak vše co k tomu patří. I člověk, který je sám a nikoho nemá může dát lásku jinému dítku,které by to taky rádo zažilo, jaký to je být s babi a dědou mi na oplátku dáme taky vše co budeme moci lásku, pomoc, společné chvíle, radost,.... těšíme se na vás

18. 5. 2018, 22:44 (aktualizováno) | Vnoučata hledají prarodiče

TTýnka (26), Hradec kralové

Denyela

Kde si?

Už nechcem byť sama

18. 5. 2018, 17:41 | Ona hledá jeho

Denyela (72), Košice

t.hrnec

Ústečák

64/174/82 hodný chlap hledá ještě hodnější ženu z UL,TP,DC, i se zdravotními potížemi, věk od 60 let.................. na vše ve dvou 602623131

18. 5. 2018, 17:15 (aktualizováno) | On hledá ji

t.hrnec (68), Ústí nad Labem

LibuseS.

Za trochu něhy

nabídnu ti čas, který mi zbyl...Osamělá žena hledá nezadaného muže přiměřeného věku ze svitavska a okolí, nekuřáka. Najdu tě?

18. 5. 2018, 13:41 | Ona hledá jeho

LibuseS. (74), Pardubicko

Sipa

Bobříka neutuchající víry a trpělivé vytrvalosti

už držím 3 roky - aktivně hledám, zatím marně... Nejsem primitiv, nežárlím, nepiju, nekouřím, nehraju hazard, nemám dluhy, nejsem líný nešika, respektuji zájmy, záliby i společen.kontakty partnerky, udržuju si sport.postavu (jen 170cm), kondici (i tu sexuál.) a zdravot.stav by se mnou měnil mnohý 60-ník. Nehledám hospodyni (samoobsluha mi vyhovuje - vegetarián) ani bytnou... Jsem ochoten na sobě i na vztahu pracovat, nicméně k dokonalosti svatých bude i tak daleko. Jasně - mám své nároky (mladší,štíhlejší,vitální,neusedlá), ale i já těm ženským povětšinou dostojím, až na to, že nemám auto a jsem starší (76, ale až v prosinci). Vážené dámy, chápu vaše obavy (co až dědek onemocní?), ale až jednou budu nějakou péči potřebovat, tak bych ji ani nechtěl od někoho, komu by se to zajídalo. Na druhou stranu (a v tom pravém vztahu) bych i já byl více než jen psychic.oporou - situace se může nečekaně otočit kdykoli. Asi už jsem trochu trapný, ale jak mám eliminovat ten váš paušál.předsudek? (Einstein pravil, že je jednodušší rozbít atom...)Žádná se neobtěžuje POZNAT, že můj biologic.věk (dáno genetic. i život.stylem) je mladší než ten kalendářní. Zubatá však kosí šmahem i šedesátníky - mé někdejší (mladší o 10 a 13let...) pak dlouho spokojeně žily s partnery v jejich věku (stejném). Jako vdovy už na to jen vzpomínají... Kdybych o tu pravou tolik nestál - dávno bych jako mnoho postarších rezignoval (mám já to zapotřebí??)... Ostatní telefonic. (mám neomezený) nebo mailem (i foto).

18. 5. 2018, 12:25 (aktualizováno) | On hledá ji

Sipa (76), Praha - západ

1234567(119)