(1)45678910(108)

Libuse

Hledá se kamarád k vzájemné pomoci

70-ti letá důchodkyně,vyšší postavy hledá kamaráda,nekuřáka nad 180cm,může mít menší tělesnou ,nebo smyslovou vadu .Nejsem též úplně fit,ale plně soběstačná.Středočeský kraj,není podm.Foto pošlu na E-mail.Záliby -cestování.

26. 11. 2017, 17:07 | Ona hledá jeho

Libuse (70), Praha-vychod

Vodnářka

Vodnářka hledá partnera vážně

Jsem vdova, 70 roků, z Kladna, žiji sama, ráda čtu, chodím do divadla, fotografuji, ráda chodím na procházky přírodou, jezdím na výlety po památkách a hradech, občas jedu k moři. Ráda navštěvuji výstavy, občas chodím na koncerty, do muzea, na výstavy obrazů. Hledám partnera přiměřeného věku, z okolí Kladna a Prahy, který by měl podobné zájmy a má rád humor a rovněž hledá partnerku na stáří s vyřešenou minulostí.

26. 11. 2017, 11:32 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Vodnářka (70), Kladno, Středočeský kraj

sasanka

Vánoční dárek

Muže přim.věku,ale může být i starší.Se smyslem pro humor,pokud možno nekuřáka-štěstí se má jít naproti.

26. 11. 2017, 11:04 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

sasanka (50), třebonsko

jana dousova

Najdu pomoc?

Dobrý den. Chci touto cestou moc požádat hodné lidičky, zda by mi pomohly finančnî výpomocï na vnitřní zateplení baráčku. Bydlí zde i tři děti, nejmladší jsou tři roky a jak začíná zimní období, nedá se normální bytí skrze velikou zimu a to ješté nejsou mrazy. Najdou se prosím hodní, kteří by mohli darovat a tím pomoci na zateplení. Omlouvám se, ale jinak nemohu čím a jak. Děkuji za snad pochopení. Kdyby se našli hodní lidé, zaslala bych č. ú. na malého. Děkuji. Jana.

26. 11. 2017, 8:07 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

jana dousova (66), Pelhrimov

Darja

Hledám prima kamarádku

Zdravím, ráda bych pomoci této rubriky našla v okolí Chrudimi-Čáslavy a vysočiny prima kamarádku do 60 let, která by si mě nezařadila jen do kupy známých. Nejvíce se cení na opravdové kamarádky a přátele, důvěra, upřimnost, srdečnost, laskavost, schopnost naslouchat a povzbudit. Trápí mě lidské vztahy a to mezi nejbližšími, jsou rány, které se nezacelí. Prostě kamarádku která si umí vážit opravdové přátelství a na nic si nehraje. Zájmy: zámky a hrady, výlety, turistika, zahrádka, příroda, četba a pod. Moje motto: Pes nejlepší přítel člověka.

25. 11. 2017, 19:44 (aktualizováno) | Přátelé

Darja (54), vysočina

Lenka1946

Najde se osamělá (opravdu) paní v Praze?

Pojďme se projít předvánoční Prahou, dáme si svařáček nebo zajdeme někam do cukrárny. Třeba si taky potřebuješ s někým popovídat, třeba si porozumíme a budeme kámošky. Jsem nekuřačka a nejsem na ženy.

25. 11. 2017, 16:51 | Přátelé

Lenka1946 (71), Praha

Ruby

Prosinec

Ráda bych potkala muže, který má rád humor, ví o čem je samota, a nemá mnohdy společnost na procházku, za kulturou, atd...Pojďme spolu na kávu, nebo teplou medovinu. Za chvíli začne ten poslední měsíc v roce a my opět uprostřed davu sami.

25. 11. 2017, 14:36 | Ona hledá jeho

Ruby (66), Praha a okolí

Sipa

Bobříka neutuchající víry a trpělivé vytrvalosti

už držím 3 roky - aktivně hledám, nejen zde - marně... Nejsem primitiv, nežárlím, nepiju, nekouřím, nehraju hazard, nemám dluhy, nejsem líný nešika, respektuji zájmy,záliby i společen.kontakty partnerky, udržuju si sport.postavu (jen 170cm), kondici (i tu sexuál.)a zdravot.stav by se mnou měnil mnohý 60-ník. Nehledám hospodyni (samoobsluha mi vyhovuje - vegetarián) ani bytnou... Jsem ochoten na sobě i na vztahu pracovat, nicméně k dokonalosti svatých bude i tak daleko. Jasně - mám své nároky (mladší,štíhlejší,vitální,neusedlá), ale i já těm ženským povětšinou dostojím, až na to, že nemám auto a jsem starší. Vážené dámy, chápu vaše obavy (co až dědek onemocní?), ale až jednou budu nějakou péči potřebovat, tak bych ji ani nechtěl od někoho, komu by se to zajídalo. Na druhou stranu (a v tom pravém vztahu) bych i já byl více než jen psychic.oporou - situace se totiž může nečekaně otočit kdykoli - nevíme dne ni hodiny. Asi už jsem trochu trapný, ale jak mám eliminovat to setrvalé ignorování mé maličkosti a paušál.předsudek? Žádná se neobtěžuje POZNAT, že můj biologic.věk (dáno genetic. i vymakáno život.stylem za posled.35let) je mladší než ten kalendářní. Dokreslím to fakticky - dvě z mých kdysi bývalých (mladších o 10 a 13let...) pak dlouho a šťastně žily s partnery v jejich věku (stejném). Jako vdovy už na to jen nostalgic.vzpomínají... Kdybych o tu pravou tolik nestál - dávno bych jako mnoho postarších rezignoval (mám já to zapotřebí??)... Ostatní telefonic. (mám neomezený) nebo mailem (i foto).

24. 11. 2017, 0:24 (aktualizováno) | On hledá ji

Sipa (75), Praha - západ

Jaruš

Kdo hledá najde.

Hledám muže, který se cítí občas také osamělý a chtěl by to změnit. Nehledám sestěhování, ale občasné návštěvy, možná i výlety do okolí a ostatní aktivity po domluvě. Je mi 67 let, jsem střední postavy. Po možné výměně kontaktů si povíme více. Budu věřit, že tu někde poblíž jsi.

23. 11. 2017, 23:51 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Jaruš (67), Plzeň

Olga

Hledám

Pro zbytek života hledám sympatického muže se smyslem pro humor 66-74 let-s velkým srdcem,dobrým vztahem k přírodě-slušného,spolehlivého,tolerantního,který neřeší malichernosti,umí se smát, a chtěl by samotu vyměnit za život partnerský.Jsem pohodová Sš 68/166/69kg-miluji přírodu a smích-ráda a dobře vařím,baví mne zahrádka,houbaření,sbírám léčivé bylinky,trochu kolo,když mne kopne můza trochu maluji,dobrá knížka,hudba.Pokud se najdeme a budeme si ruzumět,(časem)oboustranné přistěhování je možné-nabízím lásku,spolehlivost,oporu,vytvořím pohodový domov.NEHLEDÁM FLIRT!!

23. 11. 2017, 14:37 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Olga (68), Havířov

(1)45678910(108)