1234567(114)

Převážně vážně

Převážně vážně

Hledám ženu, která se nevzdává ve svých 65 letech milování a přeje si žít ve vzájemné péči s aktivním mužem v Praze. A také si užít přírody, kultury, cestování atd.

14. 2. 2018, 17:12 | On hledá ji

Převážně vážně (70), Praha

Lodovico

Optimista 60+, z Brna

hledá kamarádku k občasným milostným schůzkám. Možno povídat i o problémech od vlastnictví Kurylských ostrovů až po záškoláctví vnoučat. Trošku se vyznám v oblasti sociální, právnické i finanční.

14. 2. 2018, 15:09 | On hledá ji

Lodovico (65), Brno

.............................

((((((((( ))))))))))

46/195 ZTP 2. st., hledá hodnou, klidnou, HNĚDOOKOU dívku, ženu,starší dámu i okolo 60 let s DLOUHÝMI ČERNÝMI VLASY odkudkoliv (i ZTP)pro žití doma ve DVOU......a kocour......přistěhování možno......Předem všem velmi děkuji za podporu v této delikátní věci, i formou rozšíření této informace mezi širší okruh příjemců, mimo prostředí standardní komunity Elpida. Předem děkuji úplně všem ))))) Kdyby o nějaké někdo věděl, nechť prosím zpraví ji, nebo mne, děkuji....jen hodnou, ........pokud jsem se někoho dotkl, nebyl to úmysl ))))))))))) prosím některé, aby své rozumy nechaly pro sebe, všichni nejsou stejní, děkuji za pochopení..

14. 2. 2018, 14:04 (aktualizováno) | On hledá ji

............................. (47), Hradec Králové

Olga

Hledám

Pro zbytek života hledám sympatického muže se smyslem pro humor 66-74 let-s velkým srdcem,dobrým vztahem k přírodě-slušného,spolehlivého,tolerantního,který neřeší malichernosti,umí se smát, a chtěl by samotu vyměnit za život partnerský.Jsem pohodová Sš 69/166/69kg-miluji přírodu a smích-ráda a dobře vařím,baví mne zahrádka,houbaření,sbírám léčivé bylinky,trochu kolo,když mne kopne můza trochu maluji,dobrá knížka,hudba.Pokud se najdeme a budeme si ruzumět,(časem)oboustranné přistěhování je možné-nabízím lásku,spolehlivost,oporu,vytvořím pohodový domov.NEHLEDÁM FLIRT!!

14. 2. 2018, 13:41 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Olga (69), Havířov

sylvie

Ahoj,

myslela jsem, že aspoň sem chodí normální slušní muži, kteří opravdu hledají vztah...ale moje zkušenosti jsou jiné... stále to ale zkouším, třeba sem někdo zabloudí a bude nám spolu fajn a řekneme si...škoda, že jsme se nesetkali již dříve, tolik jsme toho mohli spolu prožít ..!! 59/172, štíhlá abst., nekuř.,královehradecko, pardubicko..

14. 2. 2018, 12:20 | Ona hledá jeho

sylvie (60), východočeský kraj

Darja

Hledám prima kamarádku

Zdravím, ráda bych pomoci této rubriky našla v okolí Chrudimi-Čáslavy a vysočiny prima kamarádku okolo 63 let, která by si mě nezařadila jen do kupy známých. Nejvíce se cení na opravdové kamarádky a přátele, důvěra, upřimnost, srdečnost, laskavost, schopnost naslouchat a povzbudit. Trápí mě lidské vztahy a to mezi nejbližšími, jsou rány, které se nezacelí. Prostě kamarádku která si umí vážit opravdové přátelství a na nic si nehraje. Zájmy: zámky, kultura, výlety, turistika, zahrádka, příroda, četba, a hezké přátelství bez falše. Moje motto: Pes nejlepší přítel člověka.

14. 2. 2018, 9:23 (aktualizováno) | Přátelé

Darja (55), vysočina

Hledám kamarádku

Je mi 68 let, jsem středoškolačka v důchodu a jsem z Prahy. Hledám kamarádku na výlety, posezení u kávy nebo skleničky vina a na dovolenou u moře

14. 2. 2018, 9:10 (aktualizováno) | Přátelé

(2018),

Zlatka

Hledáme seriozní a opravdové přátele

Dobrý den, stále věřím, že existuje přátelství, kamarádství,kde nikdo nezklame. Přátelství je pro mnohé jen slovo, ale pro mě je to dar pokud jsou to opravdové, věrné, upřímné, přátele na které se mohu vždy spolehnout. V dnešní uspěchané době vládne závist, pomluvy, lži, vše se točí jen okolo peněz. Já hledám pravdu, upřímnost, a otevřenost. EXISTUJE TO JEŠTĚ? Děti jsou dospělé mají své rodiny a zájmy. S manželem máme pěkné vzájemné vztahy, ale opravdové přátele nám k životu chybí. Úcta a vzájemná tolerance bez falše dělá přátele. Naše zájmy: turistika,příroda, zahradničení, internet, výlety, procházky s pejskem, popovídání, a hezké přátelství. Proto bychom rádi uvítali přátele podobných zájmů jako máme my. Přátele nejraději ve věku od 56 let do 65 let. Přeji všem krásné slunečné dny. Jihlava a okolí.

14. 2. 2018, 8:57 (aktualizováno) | Přátelé

Zlatka (55), Jihlava a okolí

Anelim

Parťačku nebo parťáka z Prahy a okolí

Ráda bych poznala parťáka nebo parťačku , cca 60 let, který/á má volno a zájem putovat po naší republice i ve všední dny.

14. 2. 2018, 7:46 | Hobby a zájmy

Anelim (63), Praha

Sabča

Kamarádku z Prahy okolo 60

Hledám kamarádku z Prahy, která stejně jako já nevypadá na svůj věk, trochu sportuje, a ráda by jela na wellness pobyt a nebo někam na dovolenou. Nechci jezdit samotná.

13. 2. 2018, 22:58 (aktualizováno) | Ona hledá ji

Sabča (64), Praha

1234567(114)