1234567(108)

Aktivní děda

Prožít ne jen dožít

Každý zde vymýšlí jak by nejvíce zaujal. Já napíši prostě pravdu. Je mi 64 let, střední postava 177 cm, 86 kg. Jsem sice zadaný, ale už několik let to doma bohužel nefunguje. Mám rád mazlení, výlety, památky, přírodu, moře, hory, lyžování. Mazlit se žena nechce a před nějakou dobou jsem zjistil, že se jí líbí spíš ženy. Takže na dovolenou jezdí jen s kamarádkami. Hledám proto kamarádku, štíhlé postavy, která je již v důchodu, nehledá vážný vztah, ale jen občasná setkání s pomazlením, občas výlet, dvakrát do roka romantická dovolená u moře a případně v zimě občas lyžování. Život je krátký a tak by se měl prožít a ne jen dožívat. Pokud máš zájem to zkusit, napiš. Můj mail je: amorr@atlas cz

7. 12. 2017, 0:52 (aktualizováno) | On hledá ji

Aktivní děda (64), Střední Čechy

Sipa

Jednou...se naše oči potkají,

Tvá tvář se rozpomene a můj hlas mě zradí... Hezky se to napíše, realita se však pošklebuje touto parafrází: Sto roků hledal jsem ženu - marně, našel jen zmoudření, zaplatil za ně lichváři času, sivé mám skráně... Dost dlouho jsem preferoval společné zájmy, než mi došlo, že to není až tak rozhodující. Taky jsem si zakládal na tom, že když jsem rodin.typ, slušňák s dobrou povahou, nekuřák a skoroabstinent hospody neznající, s rukou něžně laskající, sdílný i naslouchající...Dnes si na pošramocené sebevědomí přikládám hojivé tušení, že ani svatozář by nestačila...Že bych na stará kolena ten gordický uzel rozetnul? Ač 74let(v XII.2016), ještě junák (bezpilulkový) z Berouna, 17O/73, vitální, aktivní (kolo, toulky přírodou, zahrada, ale i kultura)a šťastně rozvedený, hledá nezadanou, mladší (alespoň mentalitou), relativně zdravou a spíše šťíhlejší, pohybově čipernou nekuřačku. Vždy se vnucuje půltucet důvodů proč to nejde, přitom stačí hledat jediný způsob jak by to přeci jen šlo. Třeba i navždy...

6. 12. 2017, 23:50 (aktualizováno) | On hledá ji

Sipa (75), Praha - západ

Vánoce

Vánoce

Rád bych našel sympatickou ženu od 65 let pro trvalý vztah. Nabízím pohodu v podzimu života příp. bydlení v Praze.

6. 12. 2017, 16:35 | On hledá ji

Vánoce (70), Praha

Vlasta Černochova

Přítel pro výlety nebo na kávu

Hledám slušného přítele na společné výlety nebo návštěvy divadla, či výstavy. Je mi 72 let a momentálně žiji v Kralupech. Okolí Prahy a Střední Čechy. Vlasta. Používám e-mail dcery [@]

5. 12. 2017, 22:35 | Ona hledá jeho

Vlasta Černochova (72), Kralupy nad Vltavou

Potkáme se?

Přátele

Ráda bych poznala přítele -kamaráda,ale i kamarádku na vše hezké i nehezké,co život přináší.Ještě občas pracuji,ale jen do konce roku.Budu čekat na vaši odpověď.SŠ 63 let Plzeň není podmínkou.

5. 12. 2017, 21:57 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Potkáme se? (63), Plzeň a okolí

Nela

Kamarádka v Praze?

Jsem vdova, nekuřačka, ráda bych s někým zašla na malou procházku, na kafčo, na dortík, do bazénu, v létě na výlet, ale hlavně si popovídat, spřátelit se., později se vzájemně navštěvovat. Nemám zájem o dopisování ani o ženy, které nemají díky širší rodině a mnoha kamarádek pochopení, že je člověk sám a trochu omezen zdravotními problémy.

5. 12. 2017, 16:17 | Přátelé

Nela (71), Praha

Lada  Kada

Lada Kada

Rad poznam postizenou zenu , ktera umi trochu hrat na pianovou harmoniku . Jsem Optimista , Nekourim , Nepiju . Bydlim na Moravske dedine . Je me 70 let . Jsem trochu postizeny ,nohy . Laska je vse lek .

5. 12. 2017, 11:26 | On hledá ji

Lada Kada (71), Zlinsky kraj

.............................

((((((((( ))))))))))

46/195 ZTP hledá hodnou,klidnou, ))))HNĚDOOKOU dívku, ženu,starší dámu s DLOUHÝMI ČERNÝMI VLASY odkudkoliv (i ZTP)pro žití doma ve DVOU......a kocour......přistěhování možno....ne děti ve vlastní péči.....kdyby o nějaké někdo věděl, nechť prosím zpraví ji, nebo mne, děkuji....jen hodnou, neštětivou, nežvanivou...pokud jsem se někoho dotkl, nebyl to úmysl ))))))))))) prosím některé, aby své rozumy nechaly pro sebe, všichni nejsou stejní, děkuji za pochopení..

5. 12. 2017, 11:08 (aktualizováno) | On hledá ji

............................. (46), Hradec Králové

Barulka

Ano je to tak...

Zatím co ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním život utíká ! ,, Čas běží jako jelen, do prdele střelen." Krásně řečeno. Nedovol, ať je život jen vyhlídkový let, prožij ho naplno a to hned teď! Pokaždé, když se ráno probudíte máte o den méně času, tak s ním neplýtvejte! Nalaď se dnes do pohody, starosti hoď za hlavu, život mnohem krásnější je když máš dobrou náladu ! V životě potřebuješ tři věci: slunce pro krásný den, měsíc pro krásnou noc a lásku pro krásný život ! Nedovol nikomu, aby s tebou špatně jednal. Važ si svého srdce, své mysli, těla a duše.

4. 12. 2017, 23:57 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Barulka (69), odkudkoliv

Ludmila55

Kamarádka Praha Chodov a okolí

Ahoj jsem babička pletařka, přistěhovaná na Praha Háje. Je mi 62. Hledám kamarádku k posezení a procházkám Prahou. Uvítám kamarádku, která taky plete, ale není to podmínkou. Na internetu nebývám pravidelně, jelikož nemám počítač a využívám počítač, když jsem u svých dětí.

4. 12. 2017, 10:59 | Přátelé

Ludmila55 (62), Praha Háje

1234567(108)