1234567(116)

Mít štěstí

Jaro

Hledám osamělého muže, který by rád se mnou jezdil na výlety nebo chodil na procházky po Praze. Potkáme se?D.

12. 4. 2018, 7:43 | Ona hledá jeho

Mít štěstí (65), Praha

lorita

Ona hleda jeho

Jsem brunetka, nekuracka, 68/162, prakticka,moderni zena,bydlim na morave ve meste. Miluji prirodu a vse co je s ni spojeno. Rada bych potkala uprimneho ,feroveho pritele,ktery zustal sam, Zije v RD,neb ma chatku se zahradkou v krasne prirode stredoceskeho kraje nebo i jinde. Ve veku 70-85 let. Vzajemne si muzeme obohatit zivot a byt si oporou. Muzete i zavolat na TC 732 185 903 Jari.

11. 4. 2018, 20:26 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

lorita (69), stredni morava az stredocesky kraj

Jana378

Přátelství

Vdova 59 let, s rodinným domem, hledá přítele. Ráda vařím, podnikám různé výlety, mám velmi ráda zvířata a svou zahrádku

11. 4. 2018, 17:40 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Jana378 (61), Příbram

Ilona

Spolu, aby nás přece opět bavil svět......

Pro přátelství hledám akt. muže 60-74 let/nad 183 cm pro nezad., sympat., pohlednou, tmavovl. 173cm, rozv., nekuř., akt. seniorku–rekr. sportující – kolo, lyže, turistika, plavání....také kultura, ale i zahrada a jiné aktivity. Najde se ? Ilona, Ostrava a okolí.........

11. 4. 2018, 16:27 (aktualizováno) | Přátelé

Ilona (74), Ostrava

Anička ***

Jdi s tím,kdo Tě bude mít rád....

Dobrý den milý pane, paní - jste sám ,nebo sama?Nejsem lesba,ale i společnost bezvadné, nápadité,,,baby"je víc,než samota!Sám člověk není nic... Empatická, pohledná šikulka,při těle,mladé mysli,co jí ještě dobře myslí,čeká na Tvé řádky.Určitě odpovím na smysluplné slova,představy a společně můžem na výlet,třeba do termálních lázní Podhájská i jinam,nebo k mori.Vse je o vzajemne domluvě!Současné foto a telefon vyměním po domluvě přes email.Jsem z Moravy,miluji Luhačovice,přírodu,procházky,hudbu, zvířátka.Je mnoho podob vztahů, záleží jen na nás jaký mu dáme obsah a směr, takový se nám bude vracet,nebo vzdalovat! Krásné jarní dny a léto plné pohody a sluníčka všem....

11. 4. 2018, 4:16 | Ona hledá jeho

Anička *** (63), Česká republika

danuša

Invalidní důchodkyně

ráda poskytne domov a pomoc osamělé mamince s dětmi, které chybí rodiče a je v nouzi. Pomohu s hlídáním, učením a pod. Za pomoc ve stáří mohu darovat RD se zahr. v Krupce.

10. 4. 2018, 15:22 | Prarodiče hledají vnoučata

danuša (67), ústecko

jerry

Hledám

ženu kolem 60, mladistvého vzhledu, která neshání mladíky na pobavení, ale už to chce s někým dotáhnout, Domažlice, Kdyně, Klatovy.

9. 4. 2018, 23:03 | On hledá ji

jerry (62), Domažlice

Jitkajitka

Naděje...

Hledám pohodového, nekonfliktního a upřímného přítele kolem 65-73 let, VŠ, SŠ, který nechce být sám, který to nevzdává a ještě touží po hezkém vztahu. Jsem optimistka, se smyslem pro humor, se zájmem o kulturu, hudbu, cestování, přírodu a mnohé další.

9. 4. 2018, 18:17 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Jitkajitka (68), Praha

Sipa

Bobříka neutuchající víry a trpělivé vytrvalosti

už držím 3 roky - aktivně hledám, zatím marně... Nejsem primitiv, nežárlím, nepiju, nekouřím, nehraju hazard, nemám dluhy, nejsem líný nešika, respektuji zájmy, záliby i společen.kontakty partnerky, udržuju si sport.postavu (jen 170cm), kondici (i tu sexuální) a zdravot.stav by se mnou měnil mnohý 60-ník. Nehledám hospodyni (samoobsluha mi vyhovuje - vegetarián) ani bytnou... Jsem ochoten na sobě i na vztahu pracovat, nicméně k dokonalosti svatých bude i tak daleko. Jasně - mám své nároky (mladší,štíhlejší,vitální,neusedlá), ale i já těm ženským povětšinou dostojím, až na to, že nemám auto a jsem starší (76, ale až v prosinci). Vážené dámy, chápu vaše obavy (co až dědek onemocní?), ale až jednou budu nějakou péči potřebovat, tak bych ji ani nechtěl od někoho, komu by se to zajídalo. Na druhou stranu (a v tom pravém vztahu) bych i já byl více než jen psychic.oporou - situace se může nečekaně otočit kdykoli. Asi už jsem trochu trapný, ale jak mám eliminovat ten váš paušál.předsudek? (Einstein pravil, že je jednodušší rozbít atom...)Žádná se neobtěžuje POZNAT, že můj biologic.věk (dáno genetic. i život.stylem) je mladší než ten kalendářní. Zubatá však kosí šmahem i šedesátníky - mé někdejší (mladší o 10 a 13let...) pak dlouho spokojeně žily s partnery v jejich věku (stejném). Jako vdovy už na to jen vzpomínají... Kdybych o tu pravou tolik nestál - dávno bych jako mnoho postarších rezignoval (mám já to zapotřebí??)... Ostatní telefonic. (mám neomezený) nebo mailem (i foto).

9. 4. 2018, 16:10 (aktualizováno) | On hledá ji

Sipa (76), Praha - západ

Olga

Hledám

Pro zbytek života hledám sympatického muže se smyslem pro humor 66-74 let-s velkým srdcem,dobrým vztahem k přírodě-slušného,spolehlivého,tolerantního,který neřeší malichernosti,umí se smát, a chtěl by samotu vyměnit za život partnerský.Jsem pohodová Sš 69/166/69kg-miluji přírodu a smích-ráda a dobře vařím,baví mne zahrádka,houbaření,sbírám léčivé bylinky,trochu kolo,dobrá knížka,hudba.Vzdálenost není důležitá,pokud se najdeme a budeme si ruzumět,(časem)oboustranné přistěhování je možné-nabízím lásku,spolehlivost,oporu,vytvořím pohodový domov.NEHLEDÁM FLIRT!!

9. 4. 2018, 15:17 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Olga (69), Moravskoslezský

1234567(116)