1234567(92)

Jiří Němec

Mám vážný zájem se seznámit s ženou nad 65 let z okolí Frýdku- Místku, můj telefon je 731 757 090

Vše má člověk dělat ve vhodné době. Nemám zájem o ženy, které jsou cca v 65 létech pravidelné návštěvnice kaváren, tančíren, náročných zahraničních zájezdů, neúčelných krátkodobých lázeňských pobytů a podobně. Hledám domácí kutilku se svými obyčejnými koníčky a zájmy. Přistěhování možné. O své osobě: mám nad 77 let, 182 cm, 90 kg. Nekouřím a nepiji. Zájmy jsou úměrné mému věku - příroda, zahrádka, hezký domov, novinky z vědy a techniky, domácí pohoda. Z televize nejraději ZOOM. Na PC řadím mezi své oblíbené Osel.cz. Pochopitelně se nebráním i jiným programům a zájmům. Při osobním setkání probereme ostatní, co koho zajímá.

22. 3. 2017, 20:56 (aktualizováno) | On hledá ji

Jiří Němec (80), Frýdek

Max Rauch

(((((((( )))))))))))

vím,že toho moc nenamluvím,ale děsně mi záleží na této dámě,45/195 ZTP hledá hodnou,klidnou,))))HNĚDOOKOU dívku, ženu,starší dámu s DLOUHÝMI ČERNÝMI VLASY odkudkoliv (i ZTP)pro žití doma ve DVOU..........a kocour.....přistěhování možno....ne děti ve vlastní péči,jsem abstinent......,proto prosím přítomné nahlížející,kdyby o někom věděli,bylo-li možno nějak zpravit ji nebo i mne,velice děkuji....Předem všem velmi děkuji za podporu v této delikátní věci, i formou rozšíření této informace mezi širší okruh příjemců, mimo prostředí standardní komunity Elpida...a prosím některé ženy nesoudit mne pro toto,nebot každý jsme jinak uvnitř hněten...........je to možná nesmyslný sen,ale nehodlám stále metodou pokus omyl někoho uvádět v omyl,..

22. 3. 2017, 16:19 (aktualizováno) | On hledá ji

Max Rauch (46), Hradec Králové

pet60

Hledám kamarádku.

Hledám kamarádku, štíhlejší postavy a přiměřeného věku, která má ráda přírodu, hory a lyžování a hledá také někoho, s kým by tyto krásy mohla společně sdílet. Je mi 64 let, střední postava 177 cm, 86 kg. Jsem sice zadaný, ale už několik let to doma bohužel nefunguje z důvodu ochrnutí partnerky. Partnerka je moc hodná, ale bohužel nic z toho co mám rád mi nemůže nabídnout. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám, které budou oběma vyhovovat. Napiš. Můj mail je: pet60@atlas cz

22. 3. 2017, 14:30 (aktualizováno) | On hledá ji

pet60 (64), Praha a okolí

pet60

Hledám kamarádku.

Hledám kamarádku, štíhlejší postavy a přiměřeného věku, která má ráda přírodu, hory a hledá také někoho, s kým by tyto krásy mohla společně sdílet. Je mi 64 let, střední postava 177 cm, 86 kg. Jsem sice zadaný, ale už několik let to doma bohužel nefunguje z důvodu ochrnutí partnerky. Partnerka je moc hodná, ale bohužel nic z toho co mám rád mi nemůže nabídnout. Mám rád výlety, památky, přírodu, hory, lyžování, jsem společenský, vstřícný a přístupný ke všem aktivitám které budou oběma vyhovovat. Napiš. Můj mail je: pet60@atlas cz

22. 3. 2017, 14:30 (aktualizováno) | Přátelé

pet60 (64), Praha a okolí

Jitka 9

Potřebuji

bezva muže pro procházky po městech i přírodě, lenošení, cestování po cizích krajích, povídání a vlastně vše, co je spojené s pohodovým a spokojeným životem. Jitka (66, malá a trochu baculatá)

22. 3. 2017, 13:31 | Ona hledá jeho

Jitka 9 (66), Praha

milka54

Hladam

Rozvedena 63/168/63/SS nefajciarka,hlada zatial kamarada potom sa ukaze,ci sa to zmeni na priatelstvo a viac.Normalny,obycajny,zabezpeceny muz,optimista,spolahlivy,seriozny.Nehladam atraktivneho tanecnika ani vykonneho sportovca,ale vsetko s mierou a s ohladom na nas vek.Rada citam,lustim,sledujem kvizy,cestujem.Necham sa prekvapit,ci este existuje takyto druh muza alebo je zapisany v cervenej knihe vyhynutych zivocichov.

22. 3. 2017, 10:17 | Ona hledá jeho

milka54 (63), Moravskoslezky kraj

k.v.

Společný život.

Rád bych našel sympatickou slušnou ženu, ne hlídací babičku s pejskem, pro trvalý vztah. Nabízím pohodu v podzimu života příp. bydlení v Praze. Aktivní důchodce nekuřák 172/72 s vyřešenou minulostí.

20. 3. 2017, 17:13 | On hledá ji

k.v. (72), Praha

Zlatka

Hledáme seriozní a dobrosrdeční přátele

Dobrý den, stále věřím, že existuje přátelství, kamarádství,kde nikdo nezklame. Přátelství je pro mnohé jen slovo, ale pro mě je to dar pokud jsou to opravdové, věrné, upřímné, přátele na které se mohu vždy a kdykoliv spolehnout. V dnešní uspěchané době vládne závist, pomluvy, lži, vše se točí jen okolo peněz. Já hledám pravdu, upřímnost, a otevřenost. EXISTUJE TO JEŠTĚ? Jinak jsem vdaná děti už jsou dospělé mají své zájmy, a svůj život jako každý mladý člověk. S manželem máme velmi pěkné vzájemné vztahy, ale opravdové, hodné, a upřímné přátele nám k životu chybí. Úcta a vzájemná tolerance dělá přátele. Jinak naše zájmy jsou: turistika,příroda, zahradničení, internet, kultura, procházky s pejskem, relaxační hudba, máme rádi klid a pohodu. Proto bychom rádi uvítali přátele podobných zájmů jako máme my. Přátele nejraději ve věku od 50 let do 65 let. Přeji všem krásné a slunečné dny.

20. 3. 2017, 8:09 (aktualizováno) | Přátelé

Zlatka (54), Jihlava a okolí

Vanessa

Hledám laskavého muze

Najde mě tady muž,který postrádá pohlazení,objetí a nezištnou lásku.Bez dluhů a prázdných slov,můžeme vykročit spolu nejen jaru a letním dnum...Náhoda přeje odvážným,tak proč ne Nám!Zatím se neznámé,ale můžeme to změnit. S Láskou v srdci jsi očekáván,bez cigaret a alkoholu jen svátečně.Nejlepe Vysočina,ale záleží na okolnostech...Kam vyrazíme k moři?To nechám na vzájemné domluvě.Jsem při těle,ale dá se to změnit, ohleduplnost a tolerance žádoucí,jinak kvetoucí lilie čeká na svého Zahradníka.Dekuji za odpověď a těším se na Tebe,že jsi mě tu našel.Urcite se ozvu.Neboj jaké si to uděláme,takové to budeme mít,ale musíme chtít! KRÁSNÝ DEN.

20. 3. 2017, 6:37 (aktualizováno) | Ona hledá jeho

Vanessa (62), Česká republika

Kasma

Teri

Teri, nejde mi poslat odpověď.

19. 3. 2017, 19:30 | Přátelé

Kasma (65), Jihomoravský kraj

1234567(92)